Bleach: Nowy teaser przedstawia antagonistów 2. sezonu serii anime

Bleach: Nowy teaser przedstawia antagonistów 2. sezonu serii anime

Premiera za niecałe dwa tygodnie.

Już naprawdę niewiele zostało do długo wyczekiwanej premiery drugiego sezonu serii anime Bleach. Przedstawiciele studia Pierrot postanowili jeszcze bardziej nakręcić miliony fanów i podzielili się krótkim teaserem nadciągających odcinków.

Do sieci trafiła zapowiedź skupiająca sie na antagonistycznym Yhwachu i jego podwładnych, którzy wyruszą na wojnę ze Stowarzyszeniem Dusz.

 

Pierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek obejmuje rozdziały 481 - 686. Dowiedzieliśmy się r również, że emisja będzie prowadzona przez cały rok, co oznacza, że na nową serię złożą się 48 - 52 odcinki.

Za powstanie nowego sezonu ponownie odpowiedzialne jest studio Pierrot. Ogłoszono również, że nadciągające odcinki przedstawią wydarzenia z wszystkich pozostałych rozdziałów dzieła Tite Kubo. Co więcej, w niedawnym wywiadzie autor zdradził, że podesłał studiu pomysły, które zdecydował się usunąć z mangi. Oznacza to, że możemy ujrzeć nieco bardziej rozbudowane wątki, które wydawały się pominięte, lub zaniedbane w komiksowym pierwowzorze.

Data premiery serii anime Bleach: Thousand-Year Blood War to 10 października 2022 roku. Warto dodać, że 8 października pojawi się kolejny krótki teaser, który skupi się tym razem na członkach 13 oddziałów Stowarzyszenia Dusz.