Ken Wakui to mangaka, którego możecie kojarzyć jako autor Tokyo Revengers. Chociaż tytuł ten nadal dostaje kolejne sezony anime, ostatni rozdział pojawił się jesienią 2022 roku. Ken Wakui nie zamierza dłużej próżnować i już niedługo rozpocznie nową serię.

Dokładnie 14 kwietnia 2024 roku, na łamach aplikacji Mangaplus, pojawi się pierwszy rozdział mangi Negai no Astro. Pozycja ta będzie ukazywała się w japońskim magazynie Weekly Shounen Jump, co oznacza, że kolejne rozdziały będą debiutowały w tygodniowych odstępach.

dv


Niestety, poza powyższym ujęciem, na temat mangi Negai no Astro nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Seria ta została opisana jako "rozbójniczy tytuł sci-fi". Wygląda zatem na to, że bohaterowie Kena Wakuiego znowu będą rozrabiali. Tym razem jednak z wykorzystaniem super mocy? Już niedługo przekonamy się, co wyjdzie z tej mieszanki.

Dla przypomnienia, manga Tokyo Revengers była wydawana od 2017 do 2022 roku. Seria ta opowiadała losy Takemichiego Hanagaki, który, aby zapobiec śmierci byłej dziewczyny, cofnął się w czasie. Powracając do nastoletnich lat, dołączył do lokalnego gangu, po czym zaczął zmieniać przyszłe wydarzenia. Negai no Astro może zostać utrzymane w podobnym klimacie. Czy znowu będziemy cofać się w czasie? Prawdopodobnie nie.

Na koniec warto dodać, że w najbliższym czasie magazyn WSJ wystartuje aż trzy nowe mangi:

  • Negai no Astro (Ken Wakui) - 14 kwietnia 2024 roku
  • Kyokutou Necromance (Fusai Naba) - 21 kwietnia 2024 roku
  • Cycle Biyori (Kobayashi Omusuke) - 12 maja 2024 roku

 

 

Tagi Manga Anime