NiuCon to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wrocławskich konwentów mangi i anime. W tym roku organizatorzy postanowili obrać nieco inną formułę swojego wydarzenia. Oficjalnie ogłoszono, że w terminie 12 - 13 sierpnia odbędą się Targi Hobbystyczne NiuCon. Poniżej znajdziecie kilka słów od organizatorów:

Targi NiuCon to doskonała okazja, aby zanurzyć się w fascynującym świecie pasji i hobby. Nasza impreza gromadzi wystawców z różnorodnych środowisk, obejmujących literaturę, fantastykę, planszówki, mangę & anime, figurki, gadżety, wyroby handmade i wiele innych interesujących dziedzin!

Nie zabraknie również licznych atrakcji towarzyszących, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Przed zajezdnią zagoszczą przepyszne food truck'i, a także będzie można uczestniczyć w grach retro, RPG-ach, wydarzeniach LARPowych, planszówkach i podziwiać bogatą ofertę naszych wystawców.

bffb

 

Targi Hobbystyczne NiuCon to wydarzenie bezpłatne, na temat którego przeczytacie więcej na Facebooku. Redakcja Anime24 ma przyjemność zaprosić was na ten event, który objęliśmy patronatem medialnym. Nie możemy doczekać się, aby was tam spotkać! Pamiętajcie, aby zabrać swój cosplay, chociaż nie jest on obowiązkowy, aby świetnie się bawić : )

  • Data: 12 - 13 sierpnia 2023 roku
  • Miejsce: Wrocław, Centrum Kultury Czasoprzestrzeń
  • Cena: ZA DARMO
  • Wydarzenie na FB: LINK

Do zobaczenia we Wrocławiu!