Już tego lata rozpocznie się emisja drugiego sezonu serii anime Jujutsu Kaisen. Przedstawiciele studia MAPPA postanowili jeszcze bardziej nakręcić widzów i podzielili się nowym plakatem nadciągających odcinków.

Do sieci trafiła poniższa grafika, a my dowiedzieliśmy się, że drugi sezon Jujutsu Kaisen wystartuje dokładnie 6 lipca 2023 roku.

 

Opis serii: Podczas ataku demonów Yuuji Itadori postanawia zjeść zapieczętowany palec legendarnego demona. Tak młodzieniec zyskuje potężną moc i dołącza do akademii szkolącej pogromców demonów.

Drugi sezon serii anime Jujutsu Kaisen będzie emitowany bez przerwy przez pół roku. Oznacza to, że na widzów ponownie czekają 24 odcinki. Zostaną podjęte wątki "Hidden Inventory/Premature Death" i "Shibuya Incident".

Pierwsza seria tego tytułu zadebiutowała w październiku 2020 roku i dobiegła końca w marcu 2021 roku. Manga stanowiąca podstawę tej historii ukazuje się od marca 2018 roku i do tej pory nie pojawił się ostatni rozdział. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku w polskich kinach gościł prequelowy film anime Jujutsu Kaisen #0.

Czekacie na nowe odcinki tej serii?