Akcja promująca drugi sezon serii anime Jujutsu Kaisen powoli nabiera rozpędu. Do sieci trafiła pełna wersja plakatu, który przedstawia wątki podjęte w nadciągających odcinkach tej produkcji.

Oficjalnie potwierdzono, że drugi sezon serii anime Jujutsu Kaisen będzie emitowany bez przerwy przez pół roku. Oznacza to, że na widzów prawdopodobnie ponownie czekają 24 odcinki. Dowiedzieliśmy się również, że zostaną podjęte wątki "Hidden Inventory/Premature Death" i "Shibuya Incident". Informacje te zostały przedstawione na specjalnym wydarzeniu zorganizowanym przez firmę TOHO.

 

Opis serii: Podczas ataku demonów Yuuji Itadori postanawia zjeść zapieczętowany palec legendarnego demona. Tak młodzieniec zyskuje potężną moc i dołącza do akademii szkolącej pogromców demonów.

Pierwsza seria tego tytułu zadebiutowała w październiku 2020 roku i dobiegła końca w marcu 2021 roku. Manga stanowiąca podstawę tej historii ukazuje się od marca 2018 roku i do tej pory nie pojawił się ostatni rozdział. Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu w polskich kinach gościł prequelowy film anime Jujutsu Kaisen #0.

Premiera drugiego sezonu serii Jujutsu Kaisen została wyznaczona na 2023 rok.