Wielkimi krokami zbliża się premiera gry Dragon Ball: Sparking! ZERO, czyli pełnoprawna czwarta odsłona cyklu Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Już od pewnego czasu wiemy, że produkcja ta będzie posiadała aż 164 grywalne postacie. Tym razem przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia Spike Chunsoft postanowili przedstawić kolejną paczkę wojowników.

Potwierdzono takie grywalne postacie jak: Burter, Dyspo, Hit, Jeice, Kakunsa, Master Roshi (Max Power), Nappa, Super Saiyan Broly (Full Power), Super Saiyan Kale (Berserk), Super Trunks i Toppo. W ręce graczy oddano także nowy gameplay.

 

 

Dragon Ball: Sparking! ZERO wynosi na zupełnie nowe poziomy legendarną już rozgrywkę rodem z serii Budokai Tenkaichi. Poznaj i opanuj grę szerokim wachlarzem grywalnych postaci, z których każda ma własne, popisowe umiejętności, transformacje i techniki. Uwolnij drzemiącą w tobie duszę wojownika i tocz walki na arenach, które ulegają zniszczeniu i reagują na twoją siłę, gdy wrze na nich zażarta bitwa.

Wstrząśnij ziemią. Otwórz niebiosa. Zdobądź dla siebie niszczycielską siłę najsilniejszych wojowników, jacy kiedykolwiek pojawili się w serii DRAGON BALL!

 

 

Zanurz się w przyspieszających bicie serca, szybkich jak błyskawica walkach 3D zachowujących wierność seriom anime i gier wideo. Podziwiaj niesamowitą grafikę i autentyczne techniki bojowe, jak zderzenia promieni, ataki z doskoku, ruchy zbyt szybkie, by mogło je dostrzec oko, i niszczące całe planety ostateczne ataki.

Wkrocz na arenę, która reaguje na każdy twój ruch. Gdy się przemienisz lub wykorzystasz któryś ze swoich najmocniejszych ataków, zobaczysz, jak otoczenie odmieni się w zadziwiająco realistyczny sposób. Pozostawiaj po sobie ścieżkę zniszczenia i walcz, ile dusza zapragnie.

Data premiery gry Dragon Ball: Sparking! ZERO pozostaje nieznana. Platformy docelowe to PlayStation 5, Xbox Series i PC.