Wielkimi krokami zbliża się moment, kiedy społeczność graczy będzie mogła uczcić pamięć zmarłego niedawno Akiry Toriyamy. Twórca Dragon Balla pozostał po sobie wiele dzieł, w tym np. mangę Sand Land, która niedługo doczeka się własnej gry wideo.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia ILCA postanowili oddać w ręce fanów Toriyamy próbkę tej nadciągającej produkcji. Na platformach PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i PC (Steam) można już znaleźć demo gry Sand Land. Niestety, zapis z wersji demo nie zostanie przeniesiony do pełnego wydania, które pojawi się pod koniec przyszłego miesiąca.

 

 

Ruszaj do pustynnego świata, w którym ludzie i demony cierpią z powodu potężnych niedoborów wody – Krainy Piasku. Poznaj księcia demonów Belzebuba, jego towarzysza Rabusia, i nieustraszonego szeryfa Rao, aby wraz z nimi wyruszyć na niesamowitą przygodę w poszukiwaniu Legendarnego Źródła ukrytego na pustyni. Koniec jest zaledwie początkiem, gdyż za tymi suchymi ziemiami kryje się nowy obszar do odkrycia.

W tym RPG akcji gracze poznają nostalgiczny i pokrzepiający świat stworzony przez Akirę Toriyamę i wcielą się w główną postać – Belzebuba. Naucz się kontrolować jego moce i poprowadź swoją drużynę bohaterskich wyrzutków eksplorujących świat gry SAND LAND. Strzeż się licznych zagrożeń: dotarcie do źródła nie będzie łatwe, gdyż po drodze napotkasz bandytów, dzikie zwierzęta i armię królewską! Użyj wyczucia i wyobraźni, aby opracowywać czołgi i inne pojazdy, które pomogą ci przebyć tę ogromną krainę – do dyspozycji będziesz mieć wiele różnych kombinacji części.

Gra SAND LAND trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i PC już 26 kwietnia 2024 roku.