Dwa tygodnie temu świat obiegła bardzo smutna informacja. W wieku 68 lat zmarł twórca mangi Dragon Ball, Akira Toriyama. Już niedługo światło dzienne ujrzy kolejna gra bazująca na jednym z jego mniej znanych dzieł. Zbliża się zatem idealna okazja, aby po raz kolejny uczcić pamięć tego wybitnego rysownika. Tym razem przed pecetem, lub konsolą.

Firma Bandai Namco Entertainment podzieliła się kolejnym gameplayem gry Sand Land, którą ogramy już pod koniec kwietnia. Udostępniony materiał skupia się na systemie pojazdów w tym pustynnym RPG-u akcji.

 

 

Ruszaj do pustynnego świata, w którym ludzie i demony cierpią z powodu potężnych niedoborów wody – Krainy Piasku. Poznaj księcia demonów Belzebuba, jego towarzysza Rabusia, i nieustraszonego szeryfa Rao, aby wraz z nimi wyruszyć na niesamowitą przygodę w poszukiwaniu Legendarnego Źródła ukrytego na pustyni. Koniec jest zaledwie początkiem, gdyż za tymi suchymi ziemiami kryje się nowy obszar do odkrycia.

W tym RPG akcji gracze poznają nostalgiczny i pokrzepiający świat stworzony przez Akirę Toriyamę i wcielą się w główną postać – Belzebuba. Naucz się kontrolować jego moce i poprowadź swoją drużynę bohaterskich wyrzutków eksplorujących świat gry SAND LAND. Strzeż się licznych zagrożeń: dotarcie do źródła nie będzie łatwe, gdyż po drodze napotkasz bandytów, dzikie zwierzęta i armię królewską! Użyj wyczucia i wyobraźni, aby opracowywać czołgi i inne pojazdy, które pomogą ci przebyć tę ogromną krainę – do dyspozycji będziesz mieć wiele różnych kombinacji części.

Gra SAND LAND trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i PC już 26 kwietnia 2024 roku.

 

Tagi Gry Manga Anime