Kilka miesięcy temu zapowiedziano grę Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections, która pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Na odbywającym się w miniony weekend wydarzeniu Anime Expo 2023 został przedstawiony nowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia CyberConnect2 przedstawili materiał, który ukazuje zupełnie nowe oryginalne postacie - Nanashi i Merz.

 

 

Z udostępnionych informacji wynika, że tym razem przed bohaterami znanej serii stanie widmo Piątej Wielkiej Wojny Ninja. Czy Naruto, Boruto i Sasuke będą w stanie zapobiec temu konfliktowi?

Nanashi to nawigator fikcyjnej gry “Ninja Heroes", z kolei Merz został opisany jako człowiek, który pragnie rozpętać nową wojnę.

 

Cykl Naruto: Ultimate Ninja Storm sięga 2008 roku, kiedy pojawiła się pierwsza odsłona serii. Tytuł ten poprzedza jednak Naruto: Ultimate Ninja z 2006 roku. Kolejne gry bazowały na mandze Naruto, autorstwa Masashiego Kishimoto i ukazywały losy Naruto, oraz jego towarzyszy. Gracze mogli śledzić historię młodego ninja aż do ostatnich wydarzeń z komiksowego pierwowzoru.

Gra Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC jeszcze w 2023 roku.

 

Tagi Gry Manga Anime