My Hero Ultra Rumble to darmowa gra battle royale zapowiedziana latem zeszłego roku. Już wkrótce nareszcie będziemy mogli sięgnąć po ten superbohaterski tytuł.

Na łamach najnowszego numeru magazynu Weekly Shounen Jump przeczytamy, że właściciele PlayStation 4, Xbox One, Switch, and PC będą mogli sięgnąć po My Hero Ultra Rumble już jesienią 2023 roku. Dokładniejszy termin nie został jeszcze sprecyzowany.

fvfv

 

WKROCZ DO WALKI Z HUKIEM!

Rzuć się w wir walki z innymi bohaterami... oraz złoczyńcami! Komunikuj się, graj taktycznie i synergizuj specjalne zdolności swojej trzyosobowej drużyny, aby zgarnąć zwycięstwo w tej 24-osobowej grze battle royale!

WYKORZYSTAJ SWOJE SPECJALNE ZDOLNOŚCI NA MAKSA!

Wybierz swoje ulubione postaci z listy nietuzinkowych bohaterów podzielonych na pięć klas: Napastnik, Szturmowiec, Rapid, Inżynier oraz Wsparcie. Każda postać ma swoje mocne strony, zależne od jej unikalnych zdolności.

 

 

ZBIERAJ PRZEDMIOTY I STAŃ SIĘ SILNIEJSZY!

Znajduj przedmioty, wchodź w interakcje z cywilami i pokonuj przeciwników, aby podnieść swoje umiejętności i zdobyć przewagę nad innymi drużynami!

SPERSONALIZUJ SWOJE DOŚWIADCZENIE!

Odblokuj nowe postacie oraz opcje ich personalizacji poprzez zdobywanie doświadczenia i wykonywanie misji. Bierz udział w sezonowych eventach i spróbuj swojego szczęścia z „ticketami”, aby zdobyć ekskluzywne przedmioty!