Mamy bardzo ciekawe wieści dla fanów młodych bohaterów. W styczniu tego roku zapowiedziano grę battle royale, My Hero Ultra Rumble, a już teraz zbliżają się zamknięte beta testy tego tytułu.

Firma Namco Bandai nie tylko podzieliła się nową zapowiedzią tej gry, ale również zaprosiła graczy do wzięcia udziału w rozgrywkach testowych. Już teraz można się zapisać na oficjalnej stronie internetowej - należy jednak pamiętać, że rejestracja nie oznacza automatycznego miejsca w beta testach. Beta testy zostaną przeprowadzone tylko na konsoli PlayStation 4, ale pełna wersja tej produkcji pojawi się w przyszłości również na Xbox One, Nintendo Switch i PC (Steam).

 

 

Powyższe wideo przedstawia nieco chaotyczną rozgrywkę, która pozwoli fanom mangi Boku no Hero Academia wcielić się w aż 24 postacie. Szykuje się naprawdę ciekawa drużynowa rozwałka. Co się natomiast tyczy samej listy grywalnych bohaterów to otrzymamy dostęp przynajmniej do Deku, Bakugo, Todorokiego, All Mighta i Uraraki.

Termin zamkniętych beta testów nie został jeszcze podany. Nie znamy również daty nadejścia pełnej wersji gry My Hero Ultra Rumble.

Na koniec warto przypomnieć, że już w październiku tego roku rozpocznie się emisja szóstego sezonu serii anime Boku no Hero Academia. Mając na uwadze ilość wydanych do tej pory rozdziałów, możemy spodziewać się, że w przyszłości postanie także siódmy sezon.