Wydany w zeszłym roku film animowany Super Mario Bros. odniósł ogromny sukces. Dzieło studia Illumination zarobiło ze światowych kin ponad 1,36 miliarda dolarów. Nic więc dziwnego, że już teraz trwają przygotowania do stworzenia nowej produkcji kinowej z tego uniwersum.

Podczas dzisiejszych obchodów Dnia Mario oficjalnie zapowiedziano nowy film animowany ze świata Super Mario Bros. Pojawiła się nawet data premiery, czyli 3 kwietnia 2026 roku.

 

 

Szczegóły fabularne na temat tego przedsięwzięcia nie zostały jeszcze wyjawione. Wiemy jednak, że po raz kolejny będzie to wspólny owoc studia Illumination i firmy Nintendo. Spodziewajmy się zatem niezwykłego widowiska z jeszcze większa dawką emocji i zabawy.

Super Mario Bros. Film to dzieło studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich "Minionki" oraz "Sing". Minionki pokochali widzowie w każdym wieku na całym świecie. Są jednymi z najpopularniejszych animowanych postaci. Kiedy tylko dostaniemy nowe informacje na temat nowego filmu animowanego, od razu je wam przekażemy. Na ten moment musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość. Do premiery pozostały jeszcze ponad dwa lata.

vds