Dokładnie dzisiaj w japońskiej telewizji został wyemitowany finałowy odcinek drugiej części drugiego sezonu serii anime Tensei shitara Slime Datta Ken (That Time I Got Reincarnated as a Slime). Wraz z zaserwowanym zakończenie twórcy tego tytułu postanowili podzielić się z widzami bardzo ciekawą informacją.

Oficjalnie zapowiedziano, że seria Tensei shitara Slime Datta Ken doczeka się pełnometrażowego filmu anime. Sprawdźcie poniżej krótki teaser.

 

 

Chociaż szczegóły fabularne na temat nadciągającego filmu nie zostały jeszcze podane, możemy śmiało założyć, że będzie to kontynuacja dwóch sezonów odcinkowych, a tym samym adaptacja dalszego materiału pochodzącego z light novel, autorstwa Fuse i Mitz Vah.

Tensei shitara Slime Datta Ken to historia mężczyzny, który po śmierci odradza się w innym świecie, ale zamiast ludzkiej formy otrzymuje postać galarety (slime). Szybko okazuje się jednak, że Rimuru nie jest to żadna przeszkoda, a raczej ogromna pomoc w jego nowej misji - budowie potężnego mocarstwa.

 

Pierwszy sezon serii odcinkowej zadebiutował w październiku 2018 roku i od razu zyskał sporą rzeszę fanów. Drugi sezon został podzielony na dwie części (po 12 odcinków) z czego druga była emitowana od lipca do września tego roku (do dzisiaj). Zapowiedziany pełnometrażowy film anime wejdzie do japońskich kin jesienią 2022 roku.