Wygląd:

Soczewki Super Pinky Violet wybrałam ze względu na ich średnicę (15 mm) i zachęcające zdjęcie reklamujące. Kolor ich, jak na zdjęciu, jest naprawdę piękny. Jednakże ze względu na mój kolor oczu (jasnoniebieski), nie są one tak intensywne i z większej odległości tak naprawdę trudno jest stwierdzić, jakiego koloru są moje soczewki.

 

 

Wygoda:


Bardzo dużym plusem tych soczewek jest to, iż nie czuć ich właściwie na oczach. Są naprawdę wygodne - są cienkie, dzięki czemu można nawet o nich zapomnieć ;) Minusem jest jednak to, iż osoby, które zaczynają swoją przygodę z soczewkami, mogą mieć problem z ubraniem ich - bardzo łatwo się przewracają na drugą stronę, co znacznie utrudnia ich zakładanie.

 


Przeznaczenie:

Soczewki są idealne zarówno do cosplayu, jak i do ubierania na co dzień. Nie ma tak "lalkowego" efektu, są naturalniejsze niż większość 15mm. Nie rzucają się również mocno w oczy (szczególnie jeśli ma się jasne oczka). 
Polecam wszystkim którzy szukają fioletowych soczewek, jednak, jak już wspominałam, lepiej będą wyglądać na ciemnych oczach.

Soczewki Super Pinky Violet

Plusy

Wygoda

Miękkość

Łatwość w ściąganiu

Minusy

Słaba intensywność koloru

Trudne w ubieraniu

Delikatne

8.8 10
Tagi Cosplay