Podczas tegorocznej edycji wydarzenia Jump Festa w ręce fanów młodych bohaterów oddano nie tylko zwiastun i datę premiery szóstego sezon serii anime Boku no Hero Academia. Okazuje się, że światło dzienne ujrzały także bardzo ważne informacje dotyczące mangi, na której bazuje wspomniany tytuł.

Autor mangi Boku no Hero Academia, Kohei Horikoshi, postanowił podzielić się aktualizacją dotyczącą zbliżającego się finału jego dzieła. W zeszłym roku mangaka zdradził, że losy Deku wkroczyły w ostatni wątek fabularny, a tym razem fani usłyszeli, że "jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to manga Boku no Hero Academia zakończy się w 2022 roku".

 

 

Mając na uwadze, że wspomniana pozycji jest tygodnikiem na fanów czeka jeszcze maksymalnie około 40 rozdziałów z tytułu, który liczy ich obecnie 338.

Szósty sezon serii anime Boku no Hero Academia wystartuje w październiku 2022 roku. Fani Deku nie powinni się jednak smucić, bo w przyszłości powstanie prawdopodobnie także siódmy i ósmy sezon, zanim w formie animowanej ujrzymy wszystkie rozdziały z dzieła pana Horikoshiego. Nadciągający nowy sezon będzie stanowił adaptację wątku "Paranormal Liberation War", który obejmuje rozdziały 253 - 306 z mangi Koheia Horikoshiego.

Czekacie na dalsze przygody Deku?