Kojarzycie wypuszczoną w październiku 2022 roku grę Dragon Ball: The Breakers, której kooperacyjny system rozgrywki nie zdołał podbić serc graczy z całego świata? Okazuje się, że produkcja ta cieszy się pewnym poziomem popularności, a przynajmniej sytuacja wygląda tak w Japonii.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia Dimps cały czas rozwijają swoje dzieło, które już niedługo doczeka się 6. sezonu rozgrywek. Oficjalnie ogłoszono, że dokładnie 26 czerwca, czyli jutro, do wspomnianej gry zawita Baby. To antagonista dobrze znany fanom anime Dragon Ball GT. Stawić czoła mu będą mogli znani bohaterowie, do których dołączą Launch, oraz Bulma w wersji DBGT.

 

 

Dragon Ball: The Breakers

Wykorzystaj w pełni znane z serii Dragon Ball przedmioty i umiejętności, takie jak smoczy najeźdźca, atak słońca i teleportacja! Od czasu do czasu możesz nawet użyczyć mocy jednego z superwojowników, aby tymczasowo przekształcić się w niego i stanąć do walki z najeźdźcą. Zbierz 7 smoczych kul i przywołaj Smoczego Boga, aby się wzmocnić! Być może wtedy będziesz w stanie pokonać najeźdźcę...?

Powstrzymaj 7 ocalałych przed ucieczką z planszy, używając potężnych mocy charakterystycznych dla serii Dragon Ball! Sięgnij po całkowite zwycięstwo, unicestwiając wszystkich ocalałych!

Najeźdźcy nieustannie ewoluują i stają się coraz potężniejsi! Agresywnie atakuj cywili i ocalałych, aby wchłaniać ich energię. W miarę ewolucji superataki i umiejętności najeźdźców również stają się coraz potężniejsze! Osiągnięcie ostatecznej formy pozwala wyzwolić niezwykle potężne superataki!

Gra Dragon Ball: The Breakers jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Być może start nowego sezonu to idealny moment, aby znowu sprawdzić ten tytuł?