Undead Unluck to ukazujący się od ponad czterech lat shonen, autorstwa Yoshifumiego Tozuki. Tytuł ten zainspirował 24-odcinkową serię anime, która była emitowana od października 2023 roku do marca 2024 roku.

Fani mogą odetchnąć z ulgą, bo właśnie zapowiedziano drugi sezon tej serii anime. Niestety, żadne dodatkowe szczegóły nie zostały jeszcze wyjawione.

vsdv

 

Opis: Po przeczytaniu do końca swojej ulubionej mangi Fuuko Izumo postanawia nareszcie ze sobą skończyć. Dziewczyna przynosi wszystkim pecha, a do tego doprowadziła nawet do śmierci swoich rodziców. Fuuko staje na moście nad torami kolejowymi. Chwilę przed skokiem wyprzedza ją tajemniczy mężczyzna. Jednak, po uderzeniu pociągu jego ciało zaczyna się regenerować. Nieznajomy przedstawia się jako Andy. Podobnie jak Fuuko, również on pragnie zginąć - problem w tym, że jest nieśmiertelny. Niedługo potem śladami tej dwójki zaczyna podążać tajemnicza organizacja, która pragnie ich schwytać.

Yoshifumi Tozuka rozpoczął swoje dzieło w styczniu 2020 roku, a do tej pory ukazało się 207 rozdziałów. Undead Unluck to jeden z ostatnich hitów Weekly Shounen Jumpa.

Animowaną adaptację przygotowuje studio David Production, które ma na swoim koncie między innymi serię JoJo's Bizarre Adventure. Możemy śmiało założyć, że ekipa ta powróci także przy nadciagającym drugim sezonie. Data premiery nowych odcinków pozostaje nieznana.

Mieliście styczność z tym anime?

 

Tagi Anime Manga