We wrześniu zeszłego roku, ponad dekadę po finale drugiego sezonu, Netflix niespodziewanie zapowiedział kontynuację serii anime Kimi ni Todoke (From Me to You). Wówczas ogłoszono, że premiera nowych odcinków odbędzie się w 2024 roku.

Teraz do sieci trafił zwiastun trzeciego sezonu tego wysoko ocenianego romansu. Jednocześnie ogłoszono, że seans nowych odcinków będzie możliwy już w sierpniu 2024 roku. Do zobaczenia na Netfliksie.

 

 

Wydane do tej pory dwa sezon anime nie adaptowały całego mangowego materiału, więc fani od wielu lat czekali na kontynuację. Jednocześnie potwierdzono, że w głównych bohaterów ponownie wcielą się Mamiko Noto (Sawako Kuronuma) i Daisuke Namikawa (Shota Kazehaya).

Za reżyserię nowych epizodów odpowiada Kenichi Matsuzawa (The Prince of Tennis, The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These), działający z ramienia studia Production I.G. Tomoko Konparu (NANA, Nodame Cantabile, Uta no Prince-sama - Maji Love 1000%) ponownie nadzoruje scenariusz, a pomaga jej w tym Michiko Yokote (Shirobako, Gintama). Muzykę znowu skompnuje S.E.N.S. Project (xxxHOLiC, My Love Story!!).

dvdv

 

Autorką mangi Kimi ni Todoke jest Karuho Shiina. To historia na co dzień ponurej Sawako Kuronumy, która jest znana jako Sadako (z serii Ring). Mimo iż dziewczyna wydaje się niezwykle mroczna, tak naprawdę nie potrafi odnaleźć się wśród rówieśników. Jej podejście do świata zmienia się, kiedy uwagę na nią zaczyna zwracać niezwykle uśmiechnięty i uwielbiany przez innych uczniów Shōta Kazahaya.

Przy okazji warto przypomnieć, że niedawno na Netfliksie dostępny jest serial aktorski Kimi ni Todoke. Mieliście okazję go sprawdzić?