Dokładnie za tydzień, 11 lutego, zadebiutuje seria anime o tytule Ninja Kamui. Przedstawiciele stacji Adult Swim postanowili jeszcze bardziej nakręcić widzów na ten krwawy seans.

Do sieci trafił klip wideo, który przedstawia jedną z wielu widowiskowych scen akcji, które pojawią się w tej produkcji. Rzecz jasna, nie jest to seans przeznaczony dla młodszych odbiorców.

 

 

Opis: Joe Higan to nukenin - ninja, który opuścił swój klan i porzucił rodzinne strony. Organizacja, której był częścią, postanowiła się zemścić na jego bliskich. Joe przyjmuje przydomek Ninja Kamui i rozpoczyna krwawy odwet.

Za powstanie tej serii anime odpowiadają studia E&H production i Sola Entertainment (Lord of The Rings: War of The Rohirrim, Blade Runner: Black Lotus, Ultraman). Funkcję reżysera pełni Sunghoo Park (Jujutsu Kaisen, The God of High School), a za projekt postaci odpowiada Takeshi Okazaki (Afro Samurai, Star Wars: Visions, Batman Ninja).

Seria anime Ninja Kamui trafi na platformę HBO Max już 11 lutego 2024 roku. Na koniec warto dodać, że już wiosną 2024 roku pojawi się gra wideo powiązana z tym tytułem, czyli Ninja Kamui: Shinobi Origins.

Tagi Anime