Zbliża się długo wyczekiwany moment. Po ponad 10 latach od premiery pierwszego odcinka, na horyzoncie wyłania się ostatnia część serii anime Attack on Titan. Mimo iż przedstawiciele studia MAPPA oficjalnie nie wyjawili jeszcze premiery drugiej części trzeciej części czwartego sezonu tego popularnego tytułu, do sieci trafił bardzo interesujący przeciek.

Fani dotarli do prywatnego wideo na Youtube, w którego opisie została zawarty termin emisji ostatnich losów Erena Jaegera. Wygląda na to, że finał Attack on Titan wypadnie 4 listopada 2023 roku.

vdvd

 

Seria anime Attack on Titan bazuje na mandze o tym samym tytule. Pozycja ta była wydawana od września 2009 roku i dobiegła końca w kwietniu 2021 roku. Oznacza to zatem, że czytelnicy oryginalnego komiksu już od pewnego czasu znają fabułę, która zostanie zawarta w finale anime.

Dla przypomnienia, historia ukazana w tej produkcji anime opowiada o zmaganiach ludzkości z krwiożerczymi tytanami. Najnowsze odcinki udowodniły jednak, że za zwykłą walką o przetrwanie kryła się ogromna tajemnica, której ujawnienie doprowadziło do ogromnej batalii.

Za finałowy sezon odpowiada studio MAPPA (Jujutsu Kaisen, Chainsaw Man). Pierwsza z dwóch zaplanowanych nowych części jest już dostępna. Jeśli przeciek okaże się prawdziwy to premiera finału odbędzie się 4 listopada 2023 roku. Na widzów ponownie czeka seans trwający blisko godzinę.