Kimi ni Todoke (From Me to You) to niezwykle popularna japońska manga z gatunku romans, która ukazywała się w latach 2005 - 2017. Dzieło Karuho Shiiny sprzedało się w nakładzie ponad 33 mln tomów i zdążyło zainspirować dwa sezony serii anime, oraz film aktorski.

Niedawno na Netfliksie pojawił się nowy serial aktorski bazujący na tym tytule. Okazuje się, że gigant streamingu miał w tym pewien interes. Teraz przedstawiciele Netfliksa ogłosili, że udostępnią zupełnie nowy trzeci sezon serii anime Kimi ni Todoke. Dowiedzieliśmy się, że premiera odbedzie się w 2024 roku.

 

Wydane do tej pory dwa sezon anime nie adaptowały całego mangowego materiału, więc fani od wielu lat czekali na kontynuację. Jednocześnie potwierdzono, że w głównych bohaterów ponownie wcielą się Mamiko Noto (Sawako Kuronuma) i Daisuke Namikawa (Shota Kazehaya).

Kimi ni Todoke to historia na co dzień ponurej Sawako Kuronumy, która jest znana jako Sadako (z serii Ring). Mimo iż dziewczyna wydaje się niezwykle mroczna, tak naprawdę nie potrafi odnaleźć się wśród rówieśników. Jej podejście do świata zmienia się, kiedy uwagę na nią zaczyna zwracać niezwykle uśmiechnięty i uwielbiany przez innych uczniów Shōta Kazahaya.

Mieliście okazję sprawdzić wydany niedawno serial aktorski Netfliksa? A może bardziej interesuje was kolejny sezon anime?