Już ponad rok minął od zapowiedzi trzeciego sezonu serii anime "KonoSuba -God's blessing on this wonderful world!". W międzyczasie dostaliśmy spin-off, poświęcony jednej z kluczowych postaci, czyli "KonoSuba: An Explosion on This Wonderful World!". Produkcja ta wystartowała w kwietniu tego roku, a ostatni odcinek właśnie ujrzał światło dzienne.

Twórcy postanowili wykorzystać ten moment, aby poinformować fanów, że główna seria KonoSuba powróci w trzecim sezonie już... w 2024 roku. Niestety, żaden dokładniejszy termin jeszcze nie padł. Dostaliśmy przynajmniej nowy plakat, który znajdziecie poniżej.

 

Pierwszy sezon serii anime KonoSuba zadebiutował w styczniu 2016 roku. To adaptacja light novel autorstwa Kurone Mishimy i Natsume Akatsuki, która ukazywała się w latach 2013 - 2020. Drugi sezon serii anime pojawił się w styczniu 2017 roku, a w sierpniu 2019 roku w ręce fanów został oddany pełnometrażowy film animowany Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu.

KonoSuba to historia Kazumy Satou, który trafia do świata fantasy, gdzie przeżywa wiele komediowych przygód w towarzystwie niezdarnej bogini Aquy i innych towarzyszek. Wspomniany wcześniej spin-off opowiadał losy jednej z przyjaciółek Kazumy, Megumin.

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat trzeciego sezonu tej popularnej serii, od razu je wam przekażemy.