Już jutro zadebiutuje trzynasty, a zarazem finałowy odcinek drugiego sezonu serii anime Tokyo Revengers. Mamy jednak bardzo dobre wieści dla fanów tego tytułu.

Oficjalnie ogłoszono, że Tokyo Revengers doczeka się także trzeciej serii. Na widzów tym razem będzie czekał wątek "Tenjiku Arc", który obejmuje rozdziały 122 - 188 z mangi Tokyo Revengers, autorstwa Kena Wakuiego. Sprawdźcie poniżej krótką zapowiedź nowego sezonu.

 

Opis: Takemichi Hanagaki dowiaduje się, że dziewczyna, z którą kiedyś się umawiał, zginęła na skutek konfliktu tokijskich gangów. Nieoczekiwanie udaje mu się przenieść 12 lat wstecz, do czasów nastoletnich. Takemichi postanawia nie dopuścić do śmierci swojej dziewczyny, ale żeby tego dokonać będzie musiał nie tylko zaprzyjaźnić się z członkami tokijskiego gangu, ale także piąć się w nim po szczeblach władzy.

Manga Tokyo Revengers ukazywała się od marca 2017 roku do listopada 2022 roku. Tytuł ten liczy łącznie 279 rozdziałów. Mając na uwadze materiał, który pojawi się w trzecim sezonie animowanej adaptacji możemy śmiało założyć, że w przyszłości pojawi się nie tylko czwarta, ale nawet piąta seria.

Pierwszy sezon serii anime Tokyo Revengers dostaliśmy wiosną 2021 roku, a drugi sezon wystartował w styczniu tego roku. Czekacie na kolejną porcję odcinków?

 

 

 

Tagi Anime Manga