Właśnie w ten weekend odbywa się wydarzenie Jump Festa 2023, na którym japońskie wydawnictwo Shueisha podzieli się z czytelnikami i widzami kilkoma ciekawymi ogłoszeniami. Jedną z najważniejszych przekazanych informacji jest dokładny termin premiery drugiego sezonu serii anime Jujutsu Kaisen.

Ta niezwykle popularna produkcja powróci w nowych odcinkach już w lipcu 2023 roku. Nowy krótki teaser znajdziecie poniżej.

 

Opis serii: Podczas ataku demonów Yuuji Itadori postanawia zjeść zapieczętowany palec legendarnego demona. Tak młodzieniec zyskuje potężną moc i dołącza do akademii szkolącej pogromców demonów.

Drugi sezon serii anime Jujutsu Kaisen będzie emitowany bez przerwy przez pół roku. Oznacza to, że na widzów prawdopodobnie ponownie czekają 24 odcinki. Dowiedzieliśmy się również, że zostaną podjęte wątki "Hidden Inventory/Premature Death" i "Shibuya Incident".

Pierwsza seria tego tytułu zadebiutowała w październiku 2020 roku i dobiegła końca w marcu 2021 roku. Manga stanowiąca podstawę tej historii ukazuje się od marca 2018 roku i do tej pory nie pojawił się ostatni rozdział. Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu w polskich kinach gościł prequelowy film anime Jujutsu Kaisen #0.

Czekacie na nowe odcinki tej serii?