Wielkimi krokami zbliża się hucznie zapowiadany remake serii anime Trigun. Przedstawiciele studia Orange podzielili się kolejną zapowiedzią swojej nadciągającej produkcji.

Sprawdźcie na poniższym materiale, jak będą prezentowały się odświeżone przygody Vasha.

 

 

Trigun to manga autorstwa Yasuhiro Nightow opublikowana w latach 1995-1997. Powstała także kontynuacja zatytułowana Trigun Maximum.Na jej podstawie studio Madhouse wyprodukowało serię anime liczącą 26 odcinków. Mangę wydało w Polsce wydawnictwo Studio JG w formie 3w1.

Główni bohaterowie to Vash the Stampede – rewolwerowiec który gdziekolwiek się pojawia jest powodem ogromnych, choć zwykle niezawinionych, zniszczeń, a za głowę którego wyznaczona jest nagroda 60 miliardów doubledolarów oraz Meryl Stryfe i Milly Thompson – dwie agentki firmy ubezpieczeniowej Bernardelli Insurance Society, które mają za zadanie odnaleźć Vasha i pilnować go przez 24 godziny na dobę, żeby już niczego nie niszczył i nie narażał firmy w której pracują na dalsze straty. Choć wielokrotnie spotykają Vasha, są przez dłuższy czas zupełnie nieświadome że to on jest właśnie tym Vashem the Stampede.

Seria anime Trigun Stampede zadebiutuje 7 stycznia 2023 roku. Za remake odpowiada studio Orange, które odpowiada także za Beastars.

 

Tagi Anime Manga