AKTUALIZACJA

Cinema City poprawiło termin premiery filmu anime One Piece Film: Red. Seans będzie jednak dostępny 4 listopada 2022 roku.

ORYGINALNA TREŚĆ

Pod koniec zeszłego miesiąca przedstawiciele sieci kin Helios i Multikino poinformowali o zbliżającej się polskiej premierze filmu anime One Piece Film: Red. Pierwsze seanse wyznaczono na 4 listopada 2022 roku.

Wielu widzów czekało na reakcję Cinema City, która w końcu nadeszła. Oficjalnie ogłoszono, że ta sieć kin zaserwuje kinówkę One Piece nie tylko w formacie 2D, ale także w IMAX 2D i 4DX. Jest jednak pewien haczyk - udostępniona informacja wskazuje, że premiera w Cinema City odbędzie się dopiero... 30 listopada 2022 roku.

Opis: Uta — najbardziej kochana piosenkarka Świata.Jej głos, który ukrywa jej prawdziwą tożsamość został opisany jako „Nie z tego świata!”. Po raz pierwszy pojawi się publicznie podczas koncertu na żywo. Podczas gdy miejsce koncertu wypełniają fani Uta – podekscytowani piraci, przyglądająca się wszystkiemu uważnie marynarka wojenna i Słomkowe Kapelusze prowadzone przez Luffy'ego, który po prostu przyszedł cieszyć się jej występem. Głos, na który czekał cały świat, zaraz zabrzmi jak nigdy dotychczas. Historia zaczyna się od szokująco – okazuje się, że Uta jest „córką Shanksa”.

 

Na obecny moment nie wiadomo, czy termin podany przez Cinema City to zwykła pomyłka, czy naprawdę na seans IMAX i 4DX poczekamy dodatkowe niecałe cztery tygodnie. Będziemy was informować na bieżąco o rozwoju tej sprawy.