Już naprawdę niewiele zostało do długo wyczekiwanej premiery drugiego sezonu serii anime Bleach. Przedstawiciele studia Pierrot postanowili jeszcze bardziej nakręcić miliony fanów i podzielili się krótkim teaserem nadciągających odcinków.

Do sieci trafiła zapowiedź skupiająca sie na antagonistycznym Yhwachu i jego podwładnych, którzy wyruszą na wojnę ze Stowarzyszeniem Dusz.

 

Pierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek obejmuje rozdziały 481 - 686. Dowiedzieliśmy się r również, że emisja będzie prowadzona przez cały rok, co oznacza, że na nową serię złożą się 48 - 52 odcinki.

Za powstanie nowego sezonu ponownie odpowiedzialne jest studio Pierrot. Ogłoszono również, że nadciągające odcinki przedstawią wydarzenia z wszystkich pozostałych rozdziałów dzieła Tite Kubo. Co więcej, w niedawnym wywiadzie autor zdradził, że podesłał studiu pomysły, które zdecydował się usunąć z mangi. Oznacza to, że możemy ujrzeć nieco bardziej rozbudowane wątki, które wydawały się pominięte, lub zaniedbane w komiksowym pierwowzorze.

Data premiery serii anime Bleach: Thousand-Year Blood War to 10 października 2022 roku. Warto dodać, że 8 października pojawi się kolejny krótki teaser, który skupi się tym razem na członkach 13 oddziałów Stowarzyszenia Dusz.