Szykuje się prawdziwa gratka nie tylko dla fanów anime, ale także dla wielbicieli Harry'ego Pottera. Już od kilku dni po sieci krążyły plotki związane z potencjalną zapowiedzią ekranizacji mangi "Mashle: Magic and Muscles".

Informacja ta nareszcie otrzymała oficjalne potwierdzenie. Na obwolucie 12. tomu tego tytułu zostało zamieszczone ogłoszenie o serii anime. Manga autorstwa Hajime Koumoto faktycznie doczeka się produkcji odcinkowej.

 

Mashle to manga, która zadebiutowała w styczniu 2020 roku i już od początkowych rozdziałów była promowana jako komediowa wersja Harry'ego Pottera. Przeczytajcie jednak poniższy opis, aby dokładnie zrozumieć o czym mowa.

Opis: Akcja tego tytułu rozgrywa się w świecie pełnym magii. Mash Burnedead to młodzieniec, który mieszka w lesie, a każdą wolną chwilę poświęca treningom i budowie mięśni. Wszyscy uważają go za odrzutka, a mimo to Mash dołącza do szkoły magicznej, gdzie konkuruje z magią zwykły siłą fizyczną.

Niestety, na obecny moment żadne dodatkowe informacje na temat tej serii anime nie są jeszcze znane. Tytuł ten liczy już 112 rozdziałów, co może wskazywać, że nadciągająca seria obejmie przynajmniej 25 odcinków.

Kiedy tylko pojawią się nowe szczegóły w tym temacie, od razu je wam przekażemy.