Już w przyszłym tygodniu odbędzie się polska premiera wyczekiwanego filmu anime Jujutsu Kaisen 0. Od pewnego czasu wiemy, że produkcja ta pojawi się w sieciach Multikino i Helios. Jednak, do akcji postanowiło dołączyć także Cinema City.

Oficjalnie poinformowano, że wspomniany film anime pojawi się w sieci kin Cinema City. Co więcej, mają być dostępne seanse nie tylko w 2D. Czyżby szykowało się widowisko IMAX?

 

 

Dla przypomnienia, fabuła filmu rozgrywa się na rok przed rozpoczęciem akcji anime/mangi Jujutsu Kaisen, a jej bohaterami są znani już z anime Maki, Panda i Toge. Głównym protagonistą jest ich rówieśnik, Yuta Okkotsu. Wiemy też, że seria anime Jujutsu Kaisen powróci w drugim sezonie, który prawdopodobnie zadebiutuje w przyszłym roku.

Jujutsu Kaisen 0

 

Jujutsu Kaisen to manga, którą od marca 2018 roku tworzy Gege Akutami. To historia nastoletnich pogromców demonów. Głównym bohaterem jest Yuuji Itadori, którego jednak nie zobaczymy w filmie kinowym.

Kto wie, może Belle i Jujutsu Kaisen 0 to zaledwie początek kinowej ekspansji filmów anime na polskim rynku? Jeśli dobrze pójdzie to może zobaczymy także nadciągającą kinówkę Dragon Ball Super.