Niespełna miesiąc temu informowaliśmy, że w japońskim studiu animacji TOEI miał miejsce atak hakerski. Z tego względu tymczasowo przerwano emisję kilku popularnych serii, w tym One Piece, Dragon Quest: The Adventure of Dai, Delicious Party Precure i Digimon Ghost Game.

Wygląda jednak na to, że kryzys został nareszcie zażegnany, bo wspomniane produkcji powrócą już niedługo na antenę. Oficjalnie ogłoszono, że już 17 kwietnia zostanie wyemitowany nowy 1014. odcinek serii anime One Piece. Informację tę zamieszczono na koncie Twitter tego tytułu.

 

 

Podobny powrót w weekend 16-17 kwietnia zaliczą pozostałe przerwane serie, czyli Dragon Quest: The Adventure of Dai, Delicious Party Precure i Digimon Ghost Game.

Dziury transmisyjne po przerwanych tytułach są wypełniane odcinkami specjalnymi i recapami. W przypadku One Piece zdecydowano się wyemitować recap "Wano Country Best Selection", którego premierę wyznaczono na 10 kwietnia. Tydzień później powrócimy do starcia Słomianych Kapeluszy z armią Kaido.

A wy, czekacie na nowe epizody wymienionych produkcji?