Dokładnie dzisiaj na łamach japońskiej stacji telewizyjnej Fuji TV odbyła się emisja filmu anime Kimetsu no Yaiba: Mugen Train. Pod koniec seansu na widzów czekało bardzo ciekawe ogłoszenie. Poznaliśmy dokładny termin premiery drugiego sezonu tej popularnej serii.

Seria anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc (Kimetsu no Yaiba: Yūkaku-hen) wystartuje dokładnie 5 grudnia 2021 roku. W dniu premiery na fanów pogromców demonów czekają aż dwa odcinki.

 

Co więcej, dowiedzieliśmy się również, że 10 października w japońskiej telewizji rozpocznie się specjalna emisja filmu kinowego Kimetsu no Yaiba: Mugen Train. Całość zostanie podzielona na siedem odcinków, z których każdy będzie debiutował w tygodniowym odstępie i zostanie wzbogacony o dodatkowe sceny.

Na sam koniec ogłoszono, że Miyuki Sawashiro udzieli głosu postaci imieniem Daki, która zadebiutuje w drugim sezonie.

Dla przypomnienia, Kimetsu no Yaiba to jedna z najpopularniejszych mang ostatnich lat. Tytuł ten skupia się wokół młodych pogromców demonów. Rodzina Tanjiro została wymordowana przez bezwzględnego Muzana, a jego siostra, Nezuko, zamieniona w demona. Tanjiro dołącza do oddziału pogromców demonów, a jego celem staje się nie tylko powstrzymanie Muzana, ale także zamiana Nezuko w człowieka.

Manga stanowiąca pierwowzór anime zakończyła się w maju zeszłego roku na 205. rozdziale. Pierwszy sezon przedstawia wydarzenia z 52 rozdziałów, a film kinowy to rozdziały 53 - 69.

Czekacie na powrót tego tytułu?