Nadciąga ekranizacja kolejnej light novel. Książka “Sentouin, Hakenshimasu!” (Combatants Will Be Dispatched!), autorstwa Natsume Akatsukiego (fabuła) i Kakao Lanthanum (ilustracje), otrzyma odcinkową serię anime.

Opis: Stowarzyszenie Kisaragi posiada tylko jeden cel - globalna dominacja. Ale ich przywódca jest nieco ekscentryczny, panie generał chodzą skąpo ubrane, a cały projekt przybiera nieco dziwną formę. No. 6 należy do specjalnej jednostki Kisaragi, co oznacza, że jego ciało zostało zmodyfikowane, a jego umysł jest w pełni podporządkowany dowódcom. No. 6 udaje się na tajemniczą planetę, w towarzystwie żeńskiego androida, Alice. Na jego drodze staje kobieta-rycerz o wielkich piersiach, która... ujeżdża jednorożca? Rozpoczyna się szalona historia o podboju magicznej krainy fantasy!

Data premiery i studio animacji nie są jeszcze znane. Warto jednak zauważyć, że Natsume Akatsuki to autor dobrze znany fandomowi anime. To właśnie on odpowiada za light novel "Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!" (KoboSuba).

bdb