Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, już niedługo do polskich kin wejdzie film anime Spy x Family Code: White. Do sieci trafiła zapowiedź tego widowiska wzbogacona o polskie napisy.

Tak jak informowało Multikino, pierwsze seanse odbędą się już 26 kwietnia 2024 roku. Na ten moment pozycję tę w swoim repertuarze potwierdziła także sieć kin Helios. Z czasem dołączy najprawdopodobniej również Cinema-City (zwłaszcza, że przewidziano seans w IMAX, który jest dostępny tylko w Cinema-City).

 

 

Film anime przedstawia zupełnie oryginalną historię, nie pochodzącą z mangi Spy x Family. Jednak, twórca tego tytułu, Tatsuya Endō, nadzorował prace nad kinowym projektem.

Spy x Family

To historia szpiega o pseudonimie Zmierzch, który otrzymuje zadanie dotarcia do szefa wrogiej organizacji, Donovana Desmonda. Aby tego dokonać zakłada fikcyjna rodzinę. Adoptuje córkę, którą zapisuje do elitarnej szkoły, w której uczy się dziecko Desmonda. Zmierzch nie ma pojęcia, że jego przybrana żona to tak naprawdę zabójczyni do wynajęcia, a zaadaptowana córka potrafi czytać w myślach.

Film anime Spy x Family Code: White wszedł do japońskich kin w grudniu 2023 roku. Czekacie na polską premierę?

sdv