Studio Science SARU z pewnością nie próżnuje. Już jesienią zadebiutuje seria anime Dan Da Dan, który przygotowuje ten doświadczony zespół animatorów. Nieco wcześniej, nastąpi premiera pełnometrażowego projektu od tego samego studia.

Do sieci trafiła zapowiedź oryginalnego filmu anime o tytule Kimi no Iro (Your Color), którego fabuła na pierwszy rzut oka przypomina wydaną w 2021 roku grę Life Is Strange: True Colors. Poniższy materiał potwierdza również, że premiera w japońskich kinach będzie miała miejsce 30 sierpnia 2024 roku. Czy film ten zawita także do polskich kin? Przekonamy się w przyszłości.

 

 

Totsuko to uczennica liceum, która, pod postacią różnych kolorów, dostrzega ludzkie emocje. Ta na co dzień uśmiechnięta dziewczyna zmaga się z wieloma problemami. Jej własną rodzinę często ogarniają emocje o mrocznych kolorach. Totsuko zaprzyjaźnia się Kimi, która posiada "wielobarwną duszę", oraz z Rui, młodzieńcem wielbiącym muzykę. Razem postanawiają wpłynąć na serca innych ludzi. Aby tego dokonać zakładają kapelę muzyczną.

Za reżyserię tego widowiska odpowiada Naoko Yamada (K-ON!, The Heike Story, A Silent Voice). Reiko Yoshida (K-ON!, Girls und Panzer, Ride Your Wave, Violet Evergarden) zajmuje się scenariuszem a kensuke ushio (Space Dandy, A Silent Voice, Liz and the Blue Bird, Chainsaw Man) odpowiada za podkład muzyczny.

W przeciwieństwie do A Silent Voice, nowy film anime nie posiada podstawy w formie mangi. Kto wie, może oryginalny projekt, w reżyserii Naoko Yamady, wypadnie jeszcze lepiej?

Tagi Anime Filmy