Już dziś startuje długo wyczekiwany konwent Aicon 2024 w Rybniku! Anime24.pl, jako patron medialny, serdecznie zaprasza wszystkich fanów mangi, anime i popkultury japońskiej na to niesamowite wydarzenie.

Jeśli nie macie jeszcze biletów, to ostatnia szansa, aby je zdobyć. Niestety bilety dwudniowe nie są już dostępne w sprzedaży, ale na miejscu wciąż można kupić bilety jednodniowe w cenie 80 zł za sobotę i 30 zł za niedzielę.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników masę atrakcji. Przez dwa dni będziecie mogli wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych, konkursach, turniejach gier i pokazach cosplay. Na sali można podziwiać niesamowite stroje z różnych serii anime i mangi. 

Konwent zaszczycą swoją obecnością popularni twórcy internetowi. Na pewno nie możecie przegapić spotkań z ekipą "Gamerz", twórcami kanałów "Historia Inaczej" i "TuKawaiManga" oraz vlogerką "Ma To". To świetna okazja, aby zadać im pytania, zdobyć autograf lub zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Poza spotkaniami z gośćmi na Aiconie znajduje się też ogromna hala wystawców. 

Aicon 2024 potrwa do niedzieli, 17 marca. Anime24.pl zaprasza do Rybnika wszystkich spragnionych konwentowych atrakcji, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa atmosfera i możliwość spotkania wielu wspaniałych ludzi o podobnych zainteresowaniach na długo pozostaną w Waszej pamięci. Do zobaczenia na miejscu!