Bandai Namco Entertainment wypuściło pierwszy filmik promocyjny dla gry na PS4 zatytułowanej The IDOLM@STER Stella Stage.

Podczas rozgrywki gracze wcielą się w postać producenta w 765 Pro. Prezesi 765 Pro oraz 961 Pro decydują się na organizację łączonego koncertu na żywo nazwanego „Stella Stage”. W trakcie przygotowań do wspomnianego wydarzenia gracz będzie kierował jedną z trzynastu idolek z 765 Pro. Tak jak w poprzednich grach z serii, tutaj również pojawią się zarówno występy treningowe jak i te na żywo. W tych drugich gracz będzie mógł wybierać stroje dla swoich idolek, a także podczas koncertu bawić się do wyświetlanej gry rytmicznej.

Ta gra doda nowy system „trenowania”, który jest powiązany z umiejętnościami idolek. Pojawi się także „poza” system, w którym gracz będzie mógł spędzać czas z idolkami poza pracą.

Dodatkowo, w grze pojawi się nowa idolka z 961 Pro. Jej sylwetka jest pokazana na stronie gry.

Gra pojawi się w Japonii na PS4 21 grudnia 2017 roku. Edycja limitowana będzie zawierać magazyn muzyczny, dramę na CD, kalendarz z 765 Pro, przypinkę z 765 Pro, smycz na klucze z 765 Pro, specjalne pudełko, tła do PlayStation 4 oraz strój z dodatku (DLC). Cena wersji limitowanej wynosi około 12.980 jenów (około 416 zł), a podstawowa 8.200 jenów (około 263 zł).

Tagi Gry