Już na początku tego roku oficjalnie ogłoszono, że najszybszy jeż na świecie doczeka się trzeciego filmu kinowego, mimo iż druga część jego przygód zagościła na wielkim ekranie zaledwie kilka miesięcy temu. Przedstawiciele firmy SEGA i wytwórni Paramount Pictures postanowili nie trzymać długo widzów w niepewności i podali dokładny termin premiery filmu Sonic 3. Szybki jak błyskawica.

Dowiedzieliśmy się, że Sonic ponownie wbiegnie do kin 20 grudnia 2024 roku, czyli za ponad dwa lata.

 

 

Załączony gif sugeruje, że poza niebieskim jeżem na ekranie nie zabraknie Tailsa i Knucklesa. Choć szczegóły fabularne na temat tego filmu pozostają tajemnicą, istnieje spore prawdopodobieństwo, że pojawią się kolejne postacie z uniwersum Sonica. Może oznaczać to, że nareszcie ujrzymy Amy, lub Rogue.

Ponadto, finał drugiej części sugerował debiut Shadowa, który tym razem obejmie pozycję antagonisty.

Wyznaczony termin premiery oznacza, że film Sonic 3 stanie w szranki z trzecią częścią Avatara, która także jest wyznaczona na 20 grudnia 2024 roku. Już w grudniu tego roku przekonamy się czy wyczekiwany sequel sprosta fanom pierwszej części z 2009 roku, a tym samym okaże się, czy Avatar 3 może zagrozić niebieskiemu jeżowi.

Obsada i ekipa produkcyjna filmu Sonic 3 pozostaje nieznana. Miejmy jednak nadzieję, że przynajmniej w kwestii castingu nie nastąpią poważne zmiany.

 

Tagi Filmy Gry