Na długo przed premierą drugiego sezonu serii anime "The Rising of the Shield Hero" zapowiedziano, że tytuł ten doczeka się także trzeciej serii. Nieco ponad miesiąc temu zadebiutował ostatni odcinek drugiego sezonu, a już teraz przygotowujemy się do powrotu Naofumiego i Raphtalii.

Do sieci trafił plakat promujący dalsze epizody tego tytułu, a tym samym nadciągający trzeci sezon. Niestety, twórcy nie wyjawili jeszcze terminu premiery powrotu tej serii.

mghmh

 

The Rising of the Shield Hero to historia młodego mężczyzny imieniem Naofumi, który przenosi się do innego świata, gdzie otrzymuje miano jednego z czwórki legendarnych bohaterów. Niestety, zamiast broni dzierży on tylko tarczę, przez co zostaje uznany za najsłabszego z obiecanych bohaterów. Niespodziewanie jednak Naofumi stopniowo zyskuje coraz większa moc, przewyższając nawet swoich uzbrojonych po zęby towarzyszy.

O ile pierwszy sezon tego tytułu spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, o tyle niedawna kontynuacja została zalana negatywnymi ocenami zarówno widzów, jak i recenzentów. Miejmy nadzieję, że nadciągający trzeci sezon sprawi, że - jak wskazuje tytuł - Bohater Tarczy znowu powstanie.

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat powrotu tego anime, od razu je wam przekażemy.