Już tej jesieni wystartują nowe przygody rodziny Forgerów. Do sieci trafiła pełna zapowiedź drugiego sezonu wysoko ocenianej serii anime, Spy x Family.

Poniższy materiał wideo nie tylko ukazuje dalsze losy Anyi i jej rodziców, ale także przedstawia fragmenty nowego openingu i endingu. Utwór z intro to "Ado - Kurakura", a outro to "Vaundy feat. Cory Wong - "Todome no Ichigeki" (Finishing Strike)".

 

To historia szpiega o pseudonimie Zmierzch, który otrzymuje zadanie dotarcia do szefa wrogiej organizacji, Donovana Desmonda. Aby tego dokonać zakłada fikcyjna rodzinę. Adoptuje córkę, którą zapisuje do elitarnej szkoły, w której uczy się dziecko Desmonda. Zmierzch nie ma pojęcia, że jego przybrana żona to tak naprawdę zabójczyni do wynajęcia, a zaadaptowana córka potrafi czytać w myślach.

Za powstanie animowanej wersji odpowiadają cenione studia: WIT (Attack on Titan) i CloverWorks. Pierwszy sezon dostaliśmy w kwietniu 2022 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony widzów z całego świata. Drugi sezon wystartuje już 7 października 2023 roku.

Jednocześnie przypominamy, że 22 grudnia 2023 roku do japońskich kin wejdzie oryginalny film anime SPY×FAMILY Code: White. Nie wiadomo jednak, czy seans tej produkcji będzie możliwy w Polsce.