Każda historia ma swój koniec. Dlatego też już 11 maja 2023 roku w ręce subskrybentów zostanie oddany trzeci, a zarazem finałowy sezon serii anime Ultraman. Informację tę przekazali przedstawiciele gigant streamingu.

Do sieci trafił także nowy plakat, który znajdziecie poniżej.

 

Opis: Serial opowiada o przygodach szóstki superbohaterów. Syn Ultramana (Shinjiro Hayata), Seven, Ace, Zoffy, Jack i Taro kontynuują tradycje legendarnego Ultrabractwa. Razem muszą zmierzyć się z zagrażającymi Ziemi kosmitami. Młody fotograf Kotaro Higashi przypadkiem trafia na tajemniczą sprawę zaginionych osób. Robi zdjęcie, które dowodzi, że było to dzieło kosmitów, i razem ze swoją dziewczyną Izumi zabiera fotografię do SPN. Jednak przypadkowe spotkanie sprawia, że zmienia się w nadczłowieka o niesamowitych supermocach. W dodatku ten Ultraman w ludzkim rozmiarze ma do dyspozycji olbrzymią kosmiczną broń…

Udostępniony na Netflix w 2019 roku serial anime Ultraman (na podstawie kultowej mangi, której twórcami są Tsuburaya Productions, Eiichi Shimizu i Tomohiro Shimoguchi) stał się światowym hitem i otrzymał wiele nagród zarówno w Japonii, jak i za granicą. Drugi sezon zadebiutował dokładnie 14 kwietnia i można go obejrzeć także w Polsce.

Finałowy sezon pojawi się już 11 maja 2023 roku.