Zgodnie z informacją przekazaną w maju zeszłego roku, już wkrótce zadebiutuje zupełnie nowa seria anime osadzona w uniwersum The Seven Deadly Sins. Tym razem nie będziemy jednak śledzić przygód Meliodasa i jego ekipy.

Firma TMS podzieliła się właśnie pierwszą zapowiedzią produkcji o tytule The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse (Mokushiroku no Yon-kishi).

 

Głównym bohaterem tego tytułu nie jest syn Meliodasa i Elizabeth, Tristan. Akcja skupia się wokół dzielnego młodzieńca imieniem Percival, jednak wraz z postępem fabuły pojawiają się kolejni przedstawiciele nowego pokolenia "Siedmiu grzechów".

Co ciekawe, na Netfliksie obecna jest pierwsza z dwóch części filmu anime The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh. Druga pojawi się w sierpniu tego roku. Projekty te mają stanowić pomost między oryginalną serią anime The Seven Deadly Sins a nadciagającymi przygodami Percivala. Możliwe zatem, że również The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse trafi na wspomnianą platformę.

Nakaba Suzuki rozpoczął mangę The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse w czerwcu 2021 roku, ponad rok po zakończeniu losów Meliodasa. Tytuł nadal się ukazuje w formie tygodnika i liczy już niemal 100 rozdziałów.

Data premiery nowego anime to 2023 rok. Najprawdopodobniej październik.


Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini

Tagi Anime Manga