Zbliża się chwila, na którą czekało wielu fanów mangi i anime. Dokładnie dzisiaj do sieci trafiła pełna zapowiedź produkcji odcinkowej o tytule Chainsaw Man.

Adaptacja tej wysoko ocenianej mangi autorstwa Tatsukiego Fujimoto zadebiutuje już w październiku tego roku. Sprawdźcie ponizej, jak będzie prezentowała się ta pozycja.

Opis: Denji chciałby wieść normalne życie, ale pewnego dnia zostaje zabity przez złego demona. To jednak nie koniec jego historii. Denji łączy sie z zaprzyjaźnionym demonem-piłą i staje się człowiekiem-piłą, po czym dołącza do organizacji walczącej ze złymi demonami.

Obsada głosowa:

  • Denji - Kikunosuke Toya
  • Makima - Tomori Kusunoki
  • Aki Hayakawa - Shogo Sakata
  • Power - Fairouz Ai

Za powstanie mangi Chainsaw Man odpowiada Tatsuki Fujimoto, autor docenianego tytułu Fire Punch. Wersję animowaną przygotowuje studio MAPPA, które odpowiada za takie tytuły jak Jujutsu Kaisen, czy najnowszy sezon Attack on Titan.

Pierwsza część mangi Chainsaw Man, czyli 97 rozdziałów, ukazywała się od grudnia 2018 do grudnai 2020 roku. Druga część wystartowała w zeszłym miesiącu i do tej pory ukazało się już kilka nowych rozdziałów. Tytuł ten można czytać na łamach serwisu Manga Plus.