Mamy dobre wieści dla fanów anime. Już kilka dni temu po sieci zaczęły krążyć plotki na temat mangi Undead Unluck. Otworzono wówczas oficjalną stronę internetową poświęconą dziełu Yoshifumiego Tozuki.

Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że tytuł ten doczeka się adaptacji pod postacią odcinkowej serii anime. Mimo iż studio animacji jeszcze nie zostało wyjawione, wiemy, że premiera odbędzie się w 2023 roku.

 

Opis: Po przeczytaniu do końca swojej ulubionej mangi Fuuko Izumo postanawia nareszcie ze sobą skończyć. Dziewczyna przynosi wszystkim pecha, a do tego doprowadziła nawet do śmierci swoich rodziców. Fuuko staje na moście nad torami kolejowymi. Chwilę przed skokiem wyprzedza ją tajemniczy mężczyzna. Jednak, po uderzeniu pociągu jego ciało zaczyna się regenerować. Nieznajomy przedstawia się jako Andy. Podobnie jak Fuuko, również on pragnie zginąć - problem w tym, że jest nieśmiertelny. Niedługo potem śladami tej dwójki zaczyna podążać tajemnicza organizacja, która pragnie ich schwytać.

Yoshifumi Tozuka rozpoczął swoje dzieło w styczniu 2020 roku, a do tej pory ukazało się 121 rozdziałów. Undead Unluck to jeden z nowych hitów Weekly Shounen Jumpa. Większość popularnych mang serwowanych przez ten magazyn w końcu dostaje animowaną adaptację, więc ta zapowiedź była tylko kwestią czasu. Niedawno pisaliśmy o innej mandze, magicznej parodii Harry'ego Pottera - Mashle.

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat serii anime Undead Unluck od razu je wam przekażemy. Najbardziej kluczowe są studio animacji i oczywiście termin premiery.