Już tej wiosny do japońskich kin wkroczy zupełnie nowy film anime należący do uniwersum Dragon Balla. Twórcy nie przestają promować swojego dzieła i właśnie dlatego do sieci trafiła pełna wersja udostępnionego jakiś czas temu plakatu.

Poniższa grafika nie tylko przybliża sylwetki znanych bohaterów jak Goku, Gohan, Vegeta, czy Piccolo. Możemy również ujrzeć nieco starszą wersję córki Gohana, czyli Pan, oraz nastoletnie kreacje Gotena i Trunksa.

 

Udostępniony plakat pochodzi z oficjalnej strony internetowej filmu. To pierwszy raz, kiedy kanonicznie postarzono postacie synów Goku i Vegety. Do tej pory zarówno w anime, jak i mangach Dragon Ball Z i Dragon Ball Super postacie Gotena i Trunksa były utrzymywane w tym samym bardzo młodym designie.

Chociaż szczegóły fabularne na temat tego filmu nie zostały jeszcze wyjawione, wygląda na to, że jego akcja nie pokryje się w wydarzeniami, które przedstawia manga Dragon Ball Super już po akcji z finału serii anime. Dla przypomnienia manga autorstwa Toyotarou podjęła już dwa różne nowe wątki - jeden poświęcony potężnemu Moro, a drugi (trwający obecnie) skupiający się wokół Granolaha, który poprosił smoka o siłę przewyższającą nawet Saiyan.

Film anime Dragon Ball Super: Super Hero wkroczy do japońskich kin dokładnie 22 kwietnia 2022 roku. Będzie to 21. animowana produkcja pełnometrażowa z tego uniwersum. W prace zaangażowany jest twórca losów Goku, Akira Toriyama.