Jesteście gotowi, aby powrócić do uniwersum Dragon Balla? Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia Dimps oficjalnie zapowiedzieli produkcję o tytule Dragon Ball: The Breakers.

Wspomniana gra będzie należała do gatunku asymetrycznych produkcji sieciowych i zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC już w 2022 roku. Zamknięte beta testy odbędą się już niedługo na pecetach. Sprawdźcie poniżej jeszcze świeżą zapowiedź tego tytułu.

 

 

Rozgrywka w Dragon Ball: The Breakers będzie skupiała się na starciach 7 vs. 1. Grupka ośmiu graczy zostanie wrzucona w wir walki. Podczas gdy jedna osoba wcieli się w super złoczyńcę, dobrze znanego fanom dzieła Akiry Toriyamy, pozostali gracze będą musieli przetrwać tę nierówną walkę i odnaleźć wehikuł czasu, który stanowi jedyną drogę ucieczki. Co ciekawe, siódemka śmiałków nie będzie posiadała super mocy, a jedyne oparcie znajdzie w różnych gadżetach i pojazdach.

Wśród potwierdzonych antagonistów pojawią się Cell, Buu i Frieza.

 

Przy okazji przypominamy, że niedawno sprzedaż gier Dragon Ball FighterZ i Dragon Ball Xenoverse 2 przekroczyła indywidualnie osiem milionów sztuk. Mieliście okazję sprawdzić te tytułu? A może czekacie na nadejście opisanej powyżej gry MMO?