Poznaliśmy szczegóły na temat zapowiedzianej niedawno współpracy Pokémon GO i brytyjskiego piosenkarza Eda Sheerana.

Firmy Niantic i The Pokémon Company ogłosiły, że nagrodzony statuetką Grammy artysta i wielki fan Pokémon, Ed Sheeran, da specjalny występ dla wszystkich trenerów w Pokémon GO (graczy). Aby uczcić premierę swojego najnowszego albumu „=” (Equals), trenerzy Pokémon GO będą mogli cieszyć się niektórymi najnowszymi piosenkami Sheerana, jak również klasycznymi hitami, wykonanymi na bardzo osobistym, wcześniej nagranym materiale wideo dostępnym za pośrednictwem Pokémon GO.

 

Debiutujące 22 listopada w Pokémon GO wideo pokazywać będzie Eda Sheerana wykonującego swoje największe hity, takie jak: „Perfect,” „Bad Habits,” „Overpass Graffiti,” „Thinking Out Loud,” „First Times,” oraz „Shivers.” Materiał będzie dostępny do oglądania przez osiem dni, zaczynając od 22 listopada o 20:00, aż do 30 listopada o 22:00. Gracze otrzymają informacje jak obejrzeć wideo poprzez sekcję newsową w grze. W niektórych krajach gracze będą także mogli kliknąć reklamę na sponsorowanych balonach w Pokémon GO.

Jako część świętowania ulubiony Pokémon Eda Sheerana, Squirtle, będzie pojawiał się w grze w charakterystycznych dla piosenkarza okularach przeciwsłonecznych. Gracze mogą także wykorzystać specjalny kod, aby otrzymać ekskluzywne przedmioty dla awatara w aplikacji, takie jak ubrania z projektem okładki albumu “=”, który nosił będzie podczas specjalnego występu. Specjalny kod 4SQS6N359Y7NPCUW może być wykorzystany na tej stronie internetowej.

Gracze mogą także wykorzystać kod w aplikacji Pokémon GO (dostępnej za pośrednictwem Google Play albo App Store) od 22 listopada od godziny 20:00.