Postanowiliśmy zorganizować konkurs z okazji 25 000 polubień na naszym facebookowym fanpage'u. Konkurs będzie trwał od tego momentu (13 lipca, godz. 12:00) do 27 lipca, godz. 23:59.
Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu: - w treści newsów na stronie internetowej Anime24.pl (zakładka: Wiadomości), - w treści recenzji na stronie internetowej Anime24.pl (zakładka: Recenzje), - w treści artykułów na stronie internetowej Anime24.pl (zakładka: Blogi), - w treści postów na fanpage'u Anime24.pl, schowanych przez członków redakcji Anime24 newsprise'ów!
Co to jest newsprise? Newsprise to część składowa newsa, która wprawia w zdumienie. Innymi słowy jest to niespodziewany element, skrywany w wymienionych wyżej treściach, publikowanych zarówno na fanpage'u, jak i na stronie internetowej Anime24.pl, który nie pasuje do danej treści. Jaką postać może przybrać newsprise? Newsprise może przybrać postać: - materiałów filmowych: filmów promocyjnych, klipów muzycznych, teledysków, teaserów, trailerów, - materiałów graficznych: ilustracji przedstawiających postaci z anime/mang/popkultury japońskiej, fotografii prezentujących aktorów, obwolut mang, okładek pudełek płyt Blu-ray/DVD, plakatów reklamujących anime/film animowany/film aktorski/mangę, - odnośników do innych treści, np. fanpage'ów lub stron internetowych wydawnictw, - samych treści: artykułu, newsa, recenzji, posta, - symboli i znaków, np. emotikonów, niekoniecznie związanych z tematem. Ilość newsprise'ów do odszukania w sumie: 24 Ilość newsprise'ów do odszukania w ciągu dnia: 0 - 3 Czy liczą się starsze treści? Nie. Tylko te z datą najwcześniej 13 lipca 12:00. W jakiej formie wskazujemy newsprise: Zamieszczamy w mailu link do danej treści i podpisujemy co według nas jest w niej newsprisem. Np. wysyłamy mail 27 lipca o 23:50 z 10 linkami i 10 opisanymi newsprise'ami. Gdzie wysyłamy maile konkursowe: wojtini@anime24.pl (tytuł maila - Konkurs 25 000) Czy można wysłać więcej niż jeden mail? Nie, tylko jeden. UWAGA: Źle wskazany newsprise odejmuje jeden punkt. Liczba punktów do uzyskania: 24 Rozstrzygnięcie: 28 lipca. Osoba z największą ilością punktów wygrywa. Pozostałe miejsca są zależne od ilości uzyskanych punktów. Najpierw nagrody wybiera osoba z I miejse, następnie z II i III.
NAGRODY: I Miejsce - Do wyboru jedna z dwóch gier Dual Core (Wii U) lub The Battle Cats POP! (Nintendo 3DS) do tego do wyboru ze sklepu Inuki - torba do 59 zł/Opaska Konohy+Shuriken+Kunai/Notes Death Note II Miejsce - Pozostała z dwóch gier + jeden z dwóch pozostałych przedmiotów III Miejsce - Trzeci pozostały przedmiot nie wybrany przez zdobywców I i II miejsca
Sponsorem gadżetów jest sklep Inuki, w którego asortymencie znajdziecie mnóstwo rzeczy związanych nie tylko z mangą i anime ale również samą Azją. Natomiast gry na konkurs zawdzięczamy dystrybutorowi Nintendo Polska, czyli naszemu rodzimemu oddziałowi dobrze znanej marki Nintendo.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Tagi Polska