Niantic Inc., studio stojące za grą w rzeczywistości rozszerzonej, Pokémon GO, z radością ogłasza, że już dzisiaj startują polskie kanały gry w mediach społecznościowych.

sdvsd

 

Pokémon GO: historia sukcesu

Od czasu startu aplikacji latem 2016 roku, Pokémon GO zostało pobrane ponad 1 miliard razy i złapanych w niej zostało więcej niż 300 miliardów Pokémon. W Polsce istnieje bardzo entuzjastyczna społeczność która sprawiła, że tytuł ten stał się tym, czym jest obecnie: wspaniałą zabawą dla młodszych i starszych, narzędziem do odkrywania i eksploracji!

Nowa zawartość i zmiany związane z obecną sytuacją

W listopadzie wprowadzona została aktualizacja GO Beyond. Oferowała ona usprawnione zdobywanie kolejnych poziomów dla wszystkich graczy, podniesienie maksymalnej liczby poziomów do 50 i wprowadziła pory roku wpływające na wydarzenia w grze. Dodatkowo Niantic Inc. zareagował na globalne zmiany i trudną sytuację dla wielu graczy poprzez wprowadzenie czasowych ulepszeń do gry. Sprawiło to, że każdy mógł znów cieszyć się Pokémon GO, bez względu na swoją obecną sytuację epidemiczną.

Śledź nowe kanały Pokémon GO już dziś!

Wraz ze startem nowych polskich kanałów w social media, trenerzy Pokémon mogą być zawsze na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami, wydarzeniami i ogólnymi informacjami o grze. Niantic Inc. aktywuje kanały @PokemonGOAppPOL w serwisie Twitter oraz PokemonGOAppPL na Faceboku już dziś. Polscy trenerzy od teraz będą otrzymywać wszystkie oficjalne komunikaty Pokémon GO w ojczystym języku.

dsvsd

 

Niantic uczula także by gracze przestrzegali wszelkich obowiązujących praw, zachowywali bezpieczeństwo i odpowiedni dystans społeczny grając w Pokémon GO. Gracze muszą pozostać świadomi swojego otoczenia i unikać wszelkich nieodpowiednich sytuacji.