Choć fani twórczości Eiichiro Ody nadal z przymrużeniem oka spoglądają na ten projekt, już w tym roku światło dzienne ujrzy serial aktorski One Piece. Mimo iż dokładny termin premiery tej produkcji jeszcze nie jest znany, do sieci trafiły właśnie nowe interesujące informacje.

Po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że na pierwszy sezon tego serialu złoży się osiem trwających po około godzinę odcinków. Wcześniejsze doniesienia wskazywały na dziesięć epizodów.

 

Ostatni odcinek sezonu został zatytułowany The Grand Line. Fani mangi One Piece z pewnością domyślają się, co oznacza ta informacja. Nadciągający serial przedstawi w ośmiu epizodach początek przygód załogi Słomianego Kapelusza aż do momentu wpłynięcia na Grand Line. Oznacza to, że dotrzemy do około 100. rozdziału z tytułu liczącego ich obecne ponad 1000.

Scenarzysta, Matt Owens, wyjawił że pracuje obecnie nad drugim sezonem serialu aktorskiego One Piece. Nie jest to jednak potwierdzenie kolejnej porcji odcinków tej produkcji. Twórcy chcą być po prostu gotowi na ewentualny sukces swojego dzieła i od razu zająć się potencjalną kontynuacją.

 

 

Podobnie, jak manga i seria anime One Piece, wspomniany projekt skupi się na grupie piratów, której przewodzi Monkey D. Luffy. Załoga Słomianych Kapeluszy wyruszy w wielką podróż, której celem będzie dopłynięcie na sam kraniec oceanu Grand Line, a tym samym opłynięcie całego świata i znalezienie legendarnego skarbu - One Piece.

Dla przypomnienia, główna obsada to: Inaki Godoy jako Monkey D. Luffy, Mackenyu jako Roronoa Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero Gibson jako Usopp i Taz Skylar jako Sanji.

Dokładny termin premiery pozostaje nieznany, ale plotki mówią o 31 sierpnia 2023 roku.