Wygląda na to, że już wkrótce ponownie dołączymy do załogi Luffy'ego w drodze do Laugh Tale. Jak przeczytamy na łamach serwisu chizai-watch, wydawnictwo Shueisha i firma Namco Bandai zarejestrowały niedawno markę o nazwie One Piece Odyssey.

Choć żadne dodatkowe informacje w tym temacie nie są jeszcze znane, istnieje spore prawdopodobieństwo, że mowa tu o kompletnie nowej grze ze świata One Piece. Rejestracja miała zostać dokonana 17 czerwca, ale upubliczniono tę informację dopiero wczoraj.

Najnowszą grą z pirackiego świata autorstwa Eiichiro Ody jest One Piece: Pirate Warriors 4, które powstało z ramienia studia Omega Force. Tytuł ten zadebiutował na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch w marcu 2020 roku. Jednak najświeższą nową marką, nie będącą sequelem, jest One Piece: World Seeker, które fani Słomianych Kapeluszy otrzymali w marcu 2019 roku. Tę produkcję powołało do życia studion Ganbarion.

Chcielibyście, aby nowa gra była kontynuacją znanej serii, czy może nową marką? Kiedy tylko pojawią się dodatkowe szczegóły w tym temacie, od razu je wam przekażemy.

Poruszając temat One Piece warto dodać, że już pod koniec lipca tytuł ten będzie obchodził swoje 24-lecie. Do tej pory ukazało się 1018 rozdziałów dzieła japońskiego mangaki, a seria anime liczy 981 odcinków.